Genom vårt breda utbud av både lösningar och tjänster inom IT bidrar vi med att öka den konkreta nyttan för våra kunder. Detta innebär att fokus alltid ligger på kundnyttan.
För oss är det viktigt att relationen och engagemanget är långsiktigt.

Namn (obligatoriskt)

Företag

E-post (obligatoriskt)

Ämne

Meddelande

Personal

Håkan Lundberg 0532-663 91 0702-48 51 35 hakan@resolutor.se
Siv Norling 0532-663 93 0706-27 51 17 siv@resolutor.se
Jesper Strandli 0532-663 95 0702-06 70 70 jesper@resolutor.se
Stefan Wittemyr 0532-663 96 0722-40 27 30 stefan@resolutor.se
Magnus Svensson 0532-663 97 0767-78 78 50 magnus@resolutor.se
Alex Asplund 0532-663 98 0725-46 67 40 alex@resolutor.se

Support
0532-663 90
support@resolutor.se

Åmål
Resolutor AB
Vänerborgsvägen 48
662 32 Åmål
Tel: 0532-663 90

Information
0532-663 90
info@resolutor.se

Säffle
Resolutor AB
Magasinsgatan 4
661 30 Säffle
Tel: 0532-663 90

 

 

Mellerud
Resolutor AB
Industrigatan 4
464 33 Mellerud
Tel: 0532-663 97

Vår ambition är att vara en trygg och pålitlig IT-partner

 

Högst upp